Yeni şirket Ekle şehir Bazlı Kayıt Listesi Sektör Bazlı Kayıt Listesi
Firma / Ürün / Hizmet Ara       


  Son Ziyaret Edilenler

Superonline
> Sektör

Telekom

 
> Şirket Tanımı

Superonline Kurumsal Genel Merkez

> Telefon 1 444 222 0
> Telefon 2
> Adres Salih Tozan Sok. Karamancılar İş Merkezi No:18 34394 Esentepe-Şişli / İstanbul
> Adres Açıklama Salih Tozan Sok. Karamancılar İş Merkezi No:18 34394 Esentepe-Şişli / İstanbul
> Şehir

İstanbul

> Web Sayfası http://www.superonline.net
> Link http://www.sirketdunyasi.net/Sirket.aspx?ID=1101  
> Paylaş
 
Email Adresi    
Telefon No  
Konu Başlık  
Mesaj  
   
 
 Hizmetler ve Ürünler
* Aktif olan yayınlanmış duyuru yok.
 
 
Dünyanın en hızlı erişim teknolojisi fiber optik altyapısına sahip yenilikçi telekom operatörü Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. ve gelişmiş ağ yapısıyla Türkiye’de internetin öncüsü Superonline Uluslararası Elektronik Bilgilendirme, Telekomünikasyon ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş., 01.05.2009 tarihinde aynı çatı altında birleşti. İletişimde süper bir dönem başlatmayı hedefleyen şirket yoluna, Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. olarak Superonline markası ile devam ediyor.

Bir Turkcell grup şirketi olan Superonline; bireylere ve kurumlara, ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunan yenilikçi bir telekom operatörüdür. Superonline, kendi IP omurgasını oluşturmak üzere fiber optik altyapı yatırımlarını hızla sürdürmektedir.

Superonline, gerek kurumsal gerekse konutlardaki bireysel müşterilerine sadece ürün ve hizmet sunmakla kalmayıp aynı zamanda bu müşterilerin teknoloji danışmanlığını da yapmaktadır.

Superonline bireysel müşterilerine;
Ses, data ve internet hizmeti vermektedir. İnternet erişiminde Türkiye genelinde ADSL ve ADSL İkili Paket hizmetlerini vermesinin yanı sıra, kendi altyapısını kurduğu fiber altyapısı ile de geniş bant internet hizmetleri de sunmaktadır.

Superonline kurumsal müşterilerine ise;
Şehirler arası, uluslararası ve GSM aramalarının ekonomik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakta; geniş hizmet yelpazesi ile ulusal-uluslararası toplu ses taşıma, uluslararası kiralık veri hattı ve yurtdışı bağlantılı geniş bant internet erişim hizmetlerini de sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen şirkete hizmet sunan Superonline, sunduğu şirketlere özel iletişim çözümleri, ürün ve hizmetleriyle kurumsal müşterilerin rekabet gücünü artırmaktadır.
 
 
* Referans bilgisi bulunmuyor.
 
spacer
Favorilerime Ekle || Bize Ulaşın || Hakkımızda spacer

sirketler