Yeni şirket Ekle şehir Bazlı Kayıt Listesi Sektör Bazlı Kayıt Listesi
Firma / Ürün / Hizmet Ara       


  Son Ziyaret Edilenler

DIGITURK
> Sektör

Basın & Medya

 
> Şirket Tanımı

DIGITURK

> Telefon 1 +90 (212) 473 7373
> Telefon 2
> Fax +90 (212) 326 0099
> Adres Yıldız Cd., No 34, Digitürk Genel Merkez Beşiktaş 34353
> Adres Açıklama Yıldız Cd., No 34, Digitürk Genel Merkez Beşiktaş 34353
> Şehir

İstanbul

> Web Sayfası http://www.digiturk.gen.tr
> Link http://www.sirketdunyasi.net/Sirket.aspx?ID=1047  
> Paylaş
 
Email Adresi    
Telefon No  
Konu Başlık  
Mesaj  
   
 
 Hizmetler ve Ürünler
* Aktif olan yayınlanmış duyuru yok.
 
 
Tarihçe

Dijital televizyon yayıncılığı sektöründe Türkiye'ye hizmet vermek amacı ile 1999 yılının mart ayında kurulan DIGITURK, 2000 yılının mart ayından beri üyelerine hizmet vermektedir.

Türkiye'nin dijital platform kuruluşu olarak, bünyesindeki çok sayıda televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerine ulaştırmaktadır. Alışılagelmiş televizyon izleme alışkanlığını 21. yüzyıl teknolojisi ile yeniden şekillendiren DIGITURK, dijital platform işletmeciliğinde bugün hala Türkiye'nin ilk ve tek ismi olmaya devam etmektedir. Türkiye'nin en önemli teknolojik yatırımlarından biri olan DIGITURK, Avrupa'nın da sayılı Platformları arasında yer almaktadır.

Toplam kanal sayısı 170'i geçen DIGITURK, televizyon kanalı, radyo, interaktif ve dijital müzik kanalını, çok net görüntü ve CD kalitesinde ses yayınıyla, Türkiye'nin her köşesinde, Kıbrıs, Avrupa ve hatta Amerika'da bulunan 2.300.000’i aşkın üyesine ulaştırmaya devam ediyor.

DIGITURK, en yeni teknoloji ile donatılmış teknik alt yapısı ve uzman kadrosu ile kendi alanında rakipsiz bir kuruluştur. Dijital televizyon teknolojisinin sunduğu tüm olanakları sonuna kadar kullanan DIGITURK üyelerine sayısız hizmet seçeneği ve büyük avantajlar sağlamaktadır.

DIGITURK yerli ve yabancı kanallardan sinema kanallarına, spordan müziğe, belgeselden çocuk kanallarına kadar ailenin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürün çeşitliliğine sahip sınırsız bir dünyadır.
 
 Google Maps Ulaşım Haritası
 
* Referans bilgisi bulunmuyor.
 
spacer
Favorilerime Ekle || Bize Ulaşın || Hakkımızda spacer

sirketler